< eventy > < reklamy > < contacts >
1971 >
16. júla sa v Košiciach narodil Miroslav Babják (MIREC)

1979 - 85 >
Pôsobenie v košickej Zlatej bráne, ktorá mala zásadný vplyv na jeho neskoršie aktivity. Mirec objavil hudbu, tanec, spev, herectvo všetko veľmi dôležité veci pre jeho neskorší vývin a smerovanie. Naspieval niekoľko desiatok piesní v Zlatej bráne. Jedna z najznámejších hitov bola Pesnička o Eme.
Dostal úlohy v TV inscenáciách Malér a Súrodenci.
V r. 1984 sa začal učiť na gitare. 2 roky chodil k súkromnému učiteľovi p. Konštantínovi Medviďovi, ktorý s ním strácal nervy až ich stratil úplne a Mirec pokračoval vo výučbe sám. V tom období ho objavil pre divadlo malých javiskových foriem pán. František Grissa.

1985 - 89 >
Mirec pôsobí v Malom divadelnom štúdiu, ktorý má veľký úspech a v tej dobe sa rozhodne, že jediné čo by ho bavilo študovať je VŠMU odbor herectvo. Okrem toho je inventárom všetkých možných pesničkových súťaží v Košiciach
a okolí. Na tú dobu to bola jediná možnosť ako sa prezentovať s vlastnou tvorbou.
Študuje na SPŠ Strojníckej a školu dokončí jedine s tým, že hrá a spieva na každom školskom podujatí - učitelia potom privrú oči. V 3.ročníku sa vďaka týmto aktivitám ocitá na 3-týždňovom pobyte v ZSSR, kde schudne 10 kg
a konečne sa začne na seba podobať. Vo 4.ročníku si podáva za všeobecného úsmevu rodiny aj učiteľského zboru prihlášku na VŠMU. Motyka vystrelila a Mirec je prijatý. Pravdu povediac, jedným z hlavných dôvodov pre odchod do Bratislavy bola práve hudba. V tej dobe, kto nebol v Bratislave, jednoducho v muzike nebol. Kupuje si svoj prvý synťák Casio MT 68 a učí sa hrať na klavíri.

1989 - 93>
Mirec študuje na VŠMU odbor herectvo. Po dvoch mesiacoch prichádza malé rozčarovanie v podobe nežnej revolúcie. V tom čase mu po prvý krát napadne, že s herectvom to nebude až tak ružové a možno to bude iba koníček (koľká pravda bohužiaľ). Asi po pol roku pobytu v BA sa stretáva s Janom Korábom, textárom a managerom sk. Monte Rosa. Patrí medzi tzv. Depešákov, čo ovplyvnilo hlavne jeho záujem o klavír a syntetizátory. Koráb ho zoznamuje
s Lacom "Dandy" Behúlom a dávajú dokopy kapelu "SOHOSUN", ovplyvnenú syntetizátorovou scénou. Koráb ho naučí základy pri písaní textov a na základe toho Mirec začína písať svoje vlastné texty. Ku kapele sa pridá Miro "Smith" Jazudek. Zaujímavá postava s nezameniteľným účesom, ktorý dotvorí celkový image kapely. Mirec sa spoznáva s ďalším významným človekom pre budúce obdobie s Mirom Jurikom, ktorý píše texty a niektorými
prispeje aj pre SOHOSUN. Žiaľ, kapela nemá dlhé trvanie a po pár koncertoch, jednom nahrávaní v štúdiu Slov. rozhlasu sa po dvoch rokoch rozpadá. Mirec dostáva tip a začne extérne pracovať pre Slov. rozhlas, vysiela v Rádiu Elán.V roku 1992 odchádza do FUN Rádia. Zahrá si v TV inscenáciách "Drahá pani profesorka", "Výstrel na Bonaparta" a niekoľkých ďalších. Hosťuje na Novej scéne a na Malej scéne SND. Moderuje rôzne akcie, píše diplomovku a v r. 1993 úspešne promuje na VŠMU v Bratislave.

1993 - 97 >
Mirec naplno pracuje vo FUN Rádiu a dostáva ponuku od Ľuba Beláka do TV relácie "Redline" - magazín pre mladých. Prvý diel sa nakrúcal v Londýne. Tu mal možnosť navštíviť aj MTV, kde sa stretáva s takými hviezdami ako Steve Blame, Rebecca de Ruvo, Paul King. Druhý diel sa nakrúcal vo Švajčiarskom Zürichu. Dokopy sa natočili 4 diely,
kvôli finančným problémom relácia zaniká.Mirec prijíma ponuku na moderovanie "Štúdio Kontakt". Po roku moderovania z relácie odchádza a začne moderovať program "Všetko dovolené".
V roku 1995 nájde v časopise inzerát na kúpu zvukov do syntetizátora a spoznáva sa z chlapcami zo skupiny LOBBY. Po niekoľkých rozhovoroch sa stáva členom tejto kapely.V roku 1996 odchádza z FUN Rádia do Rádia RMC. LOBBY sa stáva čoraz populárnejšou kapelou. Mirec si medzitým odkrúti vojnu vo VUSe. LOBBY točí svoju prvú platňu s názvom "HI DEE HO!", ktorá vychádza v roku 1996 a zaznamenáva obrovský ohlas a úspech.
Mirec dostáva ponuku moderovať do novovzniknutého rádia "KOLIBA".

1997 - 2000 >
LOBBY koncertuje po celom Slovensku a na trh prichádza s novým albumom "Power in our hands".
V apríli 1997 LOBBY odlieta na megakoncert do Mexica, kde vystupujú po boku takých hviezd, ako UNIQUE 2, LOFT, Jam & Spoon feat. Plavka.
V tom čase sa Mirec rozhodne kapelu opustiť. Chce hrať gitarovejšiu muziku a s LOBBY sa rozlúči na poslednom vystúpení na akcii "Ahoj leto" rádia Koliba 31.augusta 1997 v deň, keď tragicky zahynula princezná Diana.
Mirec pripravuje pesničky a oslovuje Petra Farnbauera na spoluprácu pri realizácii CD. Stretáva Mira Juriku a dohodnú sa na užšej textárskej spolupráci.
V roku 1999 je CD hotové, ale hudobné vydavateľstvo Polygram pod ktorým malo vyjsť ho bez udania dôvodu nevydáva. Mirec odkúpi master a CD nakoniec vychádza pod hlavičkou Shark records. Skladby "1,2,3"; "Príď ma vzkriesiť"; "Zdá sa" a "Sexyline" zaznamenávajú celkom slušný ohlas. Klip je natočený na skladbu "Oheň, voda, vietor". Mirec opäť prijíma ponuku Ľuba Beláka a začína moderovať hudobný program "Rhytmick".
Spolu s gitaristom Petrom Deákom a basgitaristom Milanom "Krtkom" Vanekom odohrajú takmer mesačnú unplugged šnúru pod hlavičkou firmy AVON. Koncertná kapela sa neskôr rozrastie o klávesáka Martina Hanzela a bubeníka Paťa Pribylu. Členovia kapely však hrajú aj v iných skupinách a tak sa kapela vďaka nedostatku času v krátkej dobe rozpadá.

2000 - 2003 >
V marci 2000 si vyskúšal moderovanie prestížnej akcie MISS 2000, organizovanej Silviou Lakatošovou a jej agentúrou IN agency. (Moderátorskou partnerkou mu bola Didiana z FUN Rádia). Show dopadla nad očakávanie a už pár dní po tejto akcii dostal Mirec ponuku moderovať program "Tipos Bingo".
V júli 2001 sa zúčastní konkurzu do TV Markíza, na ktorý príde cca. 7000 ľudí. Konkurzom prechádza úspešne a je jeden z piatich ľudí, ktorí dostanú šancu moderovať v TV Markíza. STV dáva zbohom a moderuje spolu s Jankou Hospodárovou program "Doma s Markízou". Medzitým začína spolupráca s Lacom Lučeničom, ktorého oslovuje ako producenta na nové CD. Laco ponuku prijíma a začínajú sa rodiť prvé pesničky a aranžé.
V decembri 2001 po štyroch mesiacoch sa Mirec z kuloárnych rečí v TV Markíza dozvedá, že už v televízii nie je - žiaľ do dnešného dňa nevie prečo a nikto mu to dodnes oficiálne neoznámil. Aj o tom je showbiznis.
Všetku energiu venuje novému CD a postupne v štúdiu nahráva nové pesničky. Nakoniec sa ich na CD dostalo dvanásť plus bonusový track, ktorý je coververziou starej Lučeničovej pesničky "Hádanky tiel". Z vydavateľstiev oslovuje predovšetkým zahraničné firmy a ako prvá zareaguje UNIVERSAL MUSIC prostredníctvom svojho šéfa Petra Riavu.
Koncom septembra 2002 sa opäť ozývajú z programu "Tipos Bingo", kde došlo k personálnym zmenám na poste moderátora a Mirec opäť prijíma ponuku moderovať tento program. O týždeň sa to opakuje aj s reláciou "Rhytmick".
Spolupráca s vydavateľstvom je dohodnutá, šéfovi sa pesničky páčia a termín vydania je stanovený na 6. október 2002.25. septembra je firme odovzdaný kompletný master aj s obalom a fotografiami Martina Fridnera. Album však nevychádza, nevychádza ani v náhradnom termíne 11.novembra, ani v poslednom sľúbenom 20.januára 2003.
Je jasné, že scenár sa opakuje a firma opäť bez udania dôvodu album nevydáva. Od decembra šéf vydavateľstva Peter Riava nereaguje na telefonáty ani na SMS-ky a Mirec sa rozhodne prerušiť všetky kontakty s touto firmou.
STV od januára 2003 ruší s programových dôvodov program "Rhytmick".
Vychádza prvý singel s názvom "Na predaj", čo je pilotná skladba z nového albumu "LET". Ozýva sa Jano Červenka, človek, ktorý sa na albume podielal ako hudobný a zvukový režisér a ponúkne Mircovi vydanie albumu pod vlastnou firmou Sound service.26.mája vychádza CD s názvom "LET". Dva dni na to sa koná krst, kde sa krstným otcom stal minister hospodárstva Robo Nemcsics.Do rádií sa rozposielajú albumy a nasadí sa druhý singel z tohoto albumu "Sklo". Na túto skladbu sa koncom júna nakrúca videoklip pod režijnou taktovkou Milana Michalíka, ktorý je zároveň aj autorom obalu CD a tejto web stránky.Zábery z videoklipu: obrázok 1 obrázok 2 obrázok 3

Vzhľadom nato, že cez prázdniny väčšina hudobných TV relácii "oddychuje", premiéra klipu je ohlásená na začiatok septembra. CD Let si od októbra 2003 môžete zakúpiť aj v vo všetkých hypermarketoch Carrefour a TESCO.
V rádiách sa objavuje novembrový singel "Nádcha" z albumu "Let". Mirec a Martin Šauša (klávesy) vystupujú unplugged 15.11. 2003 v Aperitiv disco bare Tatranská Štrba.

2004 >
Po výraznom nezáujme médií o moju muziku som sa rozhodol si vybrať ako interprét "oddychový čas". Dokončil som svoje domáce štúdio: Mirecmusicstudio a venujem sa skladaniu, aranžovaniu a nahrávaniu skladieb pre iných interpretov. Pre úplnosť mojich pesničiek v sekcii discography, nájdete ako Bonus 3 moje nikdy nezverejnené skladby.
V auguste 2004 som nadviazal spoluprácu s talentovanou speváčkou Zuzanou Slamkovou, ktorú môžete poznať pod menom ZANA. V septembri jej vyšiel prvý singel s názvom SEN, na ktorý sme nakrútili aj videoklip, ktorý sa veľmi dobre dostal do rotácie hlavne na TV stanici MusicBox. Tam si ho možete dať zahrať pod číslom 2922.

2006 >
Koncom marca vyjde Zane nový singel s názvom STARDUST a na konci marca už bude vo všetkých rádiách. Obe skladby si môžete stiahnuť tu. Vo februári sme boli so Zanou hosťami programu Paľa Drapáka v TV Nautik. Od mája 2006 som hudobným riaditeľom v rádiu OKEY.

Cez prázdniny júl - august som mal dosť veľa práce, mohli ste ma vidieť aj na týchto akciách:
1.7.2006 Duchonka, 7.7.2006 Spišská Nová Ves, 8.7.2006 Harley Davidson Pub - Playboy Night, 15.7.2006 Banská Bystrica, 21.7.2006 Senec, 29.7.2006 Nové mesto - Zelená voda, 4.-5.8.2006 Okey leto - Poprad , 19.8.2006 Harley Davidson Pub - Playboy Night, 9.9.2006 Siláci deťom - Športová hala Elán, 30.9.2006 Apollo 110, Športovo zábavné popoludnie Slovnaft - Partizánska lúka.

Od októbra som sa stal aj programovým riaditeľom rádia OKEY. Začali sme pracovať na novej skladbe pre ZANU.
Je to pomalá skladba a má názov Osudová. Text napísal Miro Jurika, hudba a aranžmány: MIREC. Robo Grigorov pripravuje so ZANOU duet, tak snáď to výjde tak ako si to predstavujeme. Do PHOTO som pridal ešte jednu fotku, ktorú sa mi konečne podarilo dostať od fotografa Ivana Kelementa. Je z Okey leta 2006 a som na nej so SHAGGYM a ZUZOU z rádia Okey. Do konca roka sa v podstate nič významné nedeje, až na úspech skladby Povedzme Roba Grigorova, čo som naozaj veľmi rád. Týmto biografiu 2006 končím.

2007 >
Od januára až do marca som účinkoval v zábavnom programe STV Slovensko hľadá Superkraj, ako hovorca Košického kraja, priebeh a fotky nájdete na http://www.stv.sk/special/superkraj/web/?no=12387
Od 1.2.2007 som programový a kreatívny riaditeľ rádia Okey. V polovici marca kúpila túto stanicu francúzska spoločnosť Lagardere, tak uvidíme, aké zmeny nastanú.

Opäť som prebral management Roba Grigorova, takže všetky veci, ktoré sa ho týkajú a hlavne vystúpenia mám
na starosť ja, kontaktujte ma cez e-mail.

17.mája som po desiatich rokoch a dvoch mesiacoch ukončil spoluprácu s rádiom Okey ... nič sa nedeje, ideme ďalej, otvárajú sa nové obzory, tak hor sa do práce. Od 15.augusta som súčasťou agentúry Rena promotion.

2008 >
K 1.februáru dávam výpoveď a zakladám vlastnú events & production agency .
Od mája som začal pracovať na svojom ďalšom, v poradí treťom CD, ktoré ma zatiaľ pracovný názov TERMINAL FREE SOUND. Bude to čisto inštrumentálne CD založené na melódiách a zvukoch mojich obľúbených synthetizátorov. Tento môj hudobný, aranžérsky a interpretačný soundlab nehľadá ani vydavateľa, ani odberateľa
a bude voľne stiahnuteľný z môjho webu v discography pod názvom Terminal free sound.
Limitovaná séria bude aj
v klasickom CD obale pre mojich priateľov a fanúšikov. Od 15.júna spolupracujem s reklamnou agentúrou Šembera Vanák/FCB ako copywriter, čo je práca, ktorá ma naozaj baví a 29.júna sa narodil môj syn Martin čo ma tiež vie zabaviť hlavne v noci....Od 4.do 8. augusta ma v ramci letnej akcie "Legendy na Exprese", budete mocť celý týždeň počuť ráno medzi 6 - 10 hod. v rádiu Expres. Ak sa tešíte na súťaže z môjho programu Á - HOJTE !, ktorý sa niekoľko rokov úspešne vysielal v rádiu Koliba, tak sa tešte na Kocky, Áno - Nie - Neviem, Osobnosti a možno príde aj Sandokan, tak si pripravte mapu... 8. augusta 2008 - Mám za sebou týždňové vysielanie rannej show rádia Expres. Aj touto cestou sa chcem ešte raz poďakovať za možnosť vysielať v tomto rádiu vedeniu a celej „Expres company“. Bol to pre mňa skvelý týždeň v príjemnom prostredí ľudí, ktorí majú svoj job radi a je to vidieť aj počuť a to je fajn.

Dík moc, dúfam, že som Vás nesklamal a ďakujem za tony sms a mailov, potešili ma. Do discography som pridal prvých šesť skladieb z pripravovaného albumu Terminal free sound. Sú to demo verzie, ktoré ešte čaká mastering. Veľa ľudí sa ma pýtalo, ako bude vyzerať album a čo to bude za muziku, tak si to môžete aspoň takto vypočuť.

Od 9. do 17. septembra som bol s mužstvom MUFUZY na Majstrovstvách sveta umelcov vo futbale. Toto neuveriteľné podujatie sa konalo v ruskom mestečku Gerendžik na brehu Čierneho mora. Prežili sme nezabudnuteľné chvíle
v perfektnej partii plnej humoru, ktorá nakoniec z 12 mužstiev, ktoré sa tam zúčastnili, obsadila celkovo 5.miesto
( viď. Photo ). Tak sa chcem poďakovať za pozvánku, stálo to naozaj za to.

Pridávam ďalšiu skladbu do discography, song s názvom This is L.A, tá nová inštrumentálna doska sa rodí pomalšie ako som očakával, mal som kopec inej práce, ale už na tom budem pracovať intenzívnejšie. Rok 2008 je pracovne pre mňa ukončený. Prajem Vám krásne Vianoce a len to najlepšie do roku 2009. Á-HOJTE !
Ostatné info je a bude v novinkách. Prajem Vám krásne Vianoce a len to najlepšie do roku 2009. Á-HOJTE !

2009 >
Prajem vám úspešný rok 2009. Pre mňa sa začal pracovne, pretože som sa rozhodol do konca januára dokončiť
svoj nový čisto inštrumentálny album Terminal free sound. Hneď ako bude dokončený, budete si ho môcť
stiahnuť v mp3 kvalite úplne zadarmo aj s originál obalom. Teším sa na nové CD a keď budete mať chuť,
veľmi rád si prečítam vaše kritiky. Mail na mňa je v kontaktoch. Ostatné info je a bude v novinkách

Som rád, že môj nový tento krát inštrumentálny album Terminal free sound je konečne na svete. Pracoval som na ňom asi rok a teší ma, že v tomto krízovom období nie som nikomu nič dlžný a preto si myslím, že moja voľba dať ho zadarmo na webe na stiahnutie je dobrý nápad. Ak si ho stiahnete, vypálite aj s obalom budem len rád. Je to legálne a zadarmo. Chcem sa poďakovať Mirovi zo štúdia Kamoto za mastering a Braňovi za obal, ktorého tvorba ma hrozne baví a je mi blízka. Preto vám dávam do pozornosti jeho stránku www.gartier.net. Celý album bol nahrávaný
a mixovaný v mojom štúdiu mirecmusicstudio. Tak dik aj susedom...Začal som robiť po 15-tich rokoch dabing a veľmi sa tomu teším, lebo je to opäť práca s hlasom za mikrofónom, čo sa mi vždy páčilo. Okrem toho moja firma Promocreative dodáva creatívu na kľúč, tak som zvedavý ako sa to rozbehne. V poslednej dobe som urobil ako hlas dosť veľa rádio a TV spotov, čomu som rád a začal som aj režírovať spoty vo zvukovýrobe v štúdiu. No a konečne po inštrumentálnom CD, ktoré si stiahlo viac ako tisíc ľudí som sa dostal aj k novým pesničkám a opäť niečo pripravujem, ale o tom potom. Momentálne čo sa hudby týka,tak pracujem na muzike k dokumentárnemu filmu
o Viedni a pripravujeme aj pilotnú časť vtipných skečov pre niektorú z TV. Tam robím hudbu a občas si aj zahrám. Som rád, že som bol obsadený aj do poslednej časti seriálu Ako som prežil, kde ma uvidíte v postave trénera. Väčšinu času trávim v dabingu, ale začala rybárska sezóna...tak raz týždenne, ak to práca dovolí vybehnem aj k vode. Moja firma Promocreative opäť pripravuje väčší event pre firmu Evita press, bude to krst ďalšej knihy, o ktorej určite budete počuť. Prázdniny sa blížia, dúfam že bude čas aj na relax.

No a je po lete...čo už. Uhorková sezóna skončila, a ja sa opäť dostávam do väčšieho pracovného tempa. Počas prázdnin som trávil viac času v dabingu, ale réžijne som sa vo zvukovýrobe podieľal na reklamách pre Kiku, Duck, alebo Brise..určite poznáte reklamu: ....mama ja chcem kakať na Kajovom záchode.. Moja firma Promocreative pracuje na ďalších klientoch a tak dúfam, že sa nielen narobíme, ale aj zabavíme..celkom pekný slogan. Musím sa priznať, že je to neuveriteľné, ale opäť sa budeme počuť v étery. Stará parta sa dala dokopy a prijali sme ponuku
od internetového radia. Od 11. novembra nas môžete počúvať na www.radio.sk. Ja vysielam od 14 – 18.00 hod.
každý deň ak mi do toho niečo nepríde...a viem že v polovici novembra príde, pretože budem za veľkou mlákou
s Robom Grigorovom na jeho koncertoch v N.Y, Toronte a Chicagu.


Spoza veľkej mláky som už späť. Koncerty dopadli podľa mňa dobre a Ameriku s Kanadou som si zamiloval aj vďaka ľuďom, ktorých som tam stretol. Richie, Igor a Evka ďakujem ! Bolo to rýchle, ale skvelé, dúfam, že sa uvidíme či už doma, alebo tam u vás. Verím, že sa tam ešte dostanem. Hrozne sa mi to páčilo. Radio.sk fičí a dúfam, že sa páči...pridávam pár fotiek a prajem Vám krásne Vianoce a len to najlepšie v roku 2010.

2010 >
Fúú ha ! Tak pozerám, že som si dal pekne načas...Päť mesiacov som tu nič nezavesil...no nevadí...žijem, pracujem, tvorím..V poslednej dobe som toho mal dosť. Každý deň vysielam na www.radio.sk, okrem toho sem tam zájdem do dabingu, ak sa dá a čas dovolí. Pár krát som sa objavil v Odsúdených, čo je podľa mňa super seriál, tak ďakujem tvorcom, že mysleli aj na mňa...Začal som prerábať moje mirecmusicstudio, neviem sa dočkať kedy bude hotové, pretože by som veľmi rád začal pracovať na nových skladbách. Mám nejaké tajné plány, tak dúfam, že sa nakopnem...Začala sa rybárska sezóna..hádam to bude lepšie ako minulý rock..www.mufuza.sk tiež začína sezónu a už máme aj nejaké termíny zápasov, verím, že sa prídete pozrieť, lebo je to naozaj zábava. Teším sa na leto, tento rok sa ideme pozrieť do Chorvátska, hlavne nech je pohoda a zdravie a hlavu hore...Keď budem mať niečo naozaj zaujímavé tak sa to dozviete v Novinkách. Držte sa...

Teším sa na leto, tento rok sa ideme pozrieť do Chorvátska, hlavne nech je pohoda a zdravie a hlavu hore...
No pekne to ubehlo...dovolenka v Chorvátsku bola horúca možno trochu krátka, ale práca viac nedovolila...
Takže hneď po príchode z dovolenky som letel na šíravafest, ktorý som aj dva dni moderoval a malo ho pod palcom radio.sk. Mám pocit, že akcia sa vydarila a ja som opäť načerpal energiu z niekoľko tisícového publika.
Atmosféra bola skvelá, takže mám dobrý pocit. Opäť som postretával množstvo interpretov, s ktorými je vždy
 o čom...Po návrate sme finišovali na skladbe so speváčkou Deni, čo je môj taký nový objav. Skladba ...bola poslaná do súťaže Košický zlatý poklad a ostatné je už na náhode a porote, tak jej budem držať palce. Do konca prázdnin už chystám iba nejaké rybačky a zápasy s Mufuzou .
Ako blesk z jasného neba prišla správa, že radio.sk prestalo vysielať z finančných dôvodov. Je mi to veľmi ľúto,
ale budem sa snažiť tento stav zmeniť. Ak sa to podarí budem rád a verím, že nie len ja...Ak nie, hold snaha bola,
ale život beží ďalej.
V rámci reklamy som sa ja, aj moja firma Promocreative s.r.o, stal členom www.slovakfreelancers.sk. Mrknite sa, možno nás budete potrebovať...Trošku som pozabudol na news a foto, tak pridávam niečo aj do týchto podskupín..Držte sa a ešte pekne leto.Do biography: tak pridávam niečo aj do týchto podskupín..Držte sa a ešte pekne leto.

Leto je preč a ja musím smutne skonštatovať, že Radio.sk sa nepodarilo naštartovať a rokovania o jeho predaji stroskotali..Škoda, som presvedčený, že v dnešnej internetovej dobe to bol dobrý projekt, len kým to ľuďom dôjde kúpi to nejaký Amík a my budeme zase len pindať pri pive...Takže som opäť takmer denne v dabingu a venujem
sa naplno promocreative.sk. Mám pár nových skladieb a ešte kopec nedokončených hudobných nápadov, tak robím aj na tom.. Držte sa a keď budem mať niečo nové tak dám vedieť...

Držte sa a keď budem mať niečo nové tak dám vedieť...Ani sa mi nechce veriť, že je tu koniec roka...
no čo už letí to až strach. Takže čo nové..? Čo sa týka muziky nahrali sme pre slovenský rozhlas
jednu skladbu so speváčkou Deni, volá sa Náhle ťa niet a môžete si ju vypočuť v discography a dúfam,
že po novom roku aj v nejakých iných rádiách. Ku koncu roka sme mali v Promocreative na starosť
reklamnú kampaň pre klienta rezidencia Záhorská, tak sme sa nenudili a dúfam, že nebudeme
ani v nasledujúcom roku. Takže vám všetkým prajem len to najlepšie a úspešný rok 2011....
mňa v ňom čaká 40tka...!

Takže vám všetkým prajem len to najlepšie a úspešný rok 2011....
mňa v ňom čaká 40tka...!

2011 >
No a je marec 2011, opäť to letí jedna radosť. Vo firme sme začali hneď po novom roku a pripravili sme sériu rozhlasových a televízny spot pre koncert Buena vista social club,, ktoré som aj klientovi nahovoril.
V dabingu som chvála bohu každý deň, tak sa nesťažujem. Začiatkom februára sme s rodinkou a kamarátmi
vypadli na 10 dní na lyžovačku, trochu oddychu nezaškodí. Podarilo sa mi dokončiť pár nových skladieb,
z ktorých mám radosť, tak dúfam, že sa budú páčiť..Pripravujeme akciu 15. Rokov Harley Davidson pubu
a otvorenie novej predajne HD, kde mám na starosť program, takže 30.4 a 1.5 ste vítaní...
Začiatok roka je vždy na reklamy trošku chudobnejší, ale verím, že sa to postupne zlepší. V rámci našej
Production TV aktivity máme pripravené tri TV projekty, ktoré sa snažíme dostať do povedomia TV producentov.
Je to vážny lobbing, ale hádam niečo by mohlo výjsť...

Pekne sa nám oteplilo...a poriadne horúco bolo aj na 15. narodeninách Harley Davidson pubu a otvorení novej
predajne Harley Davidson. Akcia, ktorú som čiastočne pripravoval a moderoval dopadla k všeobecnej spokojnosti.
Zábava bola skvelá, Tublatanka tiež a predajňa je naozaj super, skočte sa tam pozrieť stojí to za to.
Okrem toho som nadviazal hudobnú spoluprácu s Duom Aratron Aspis, tak v Discography nájdete zatiaľ prvé
dve hudobné témy, ktoré som komponoval pre ich špeciálny prezentačný klip. Stále zarezávam v dabingu a stále
sa niečo deje aj v Promocreative, tak sa teším aj na júnovú dovolenku v Turecku. Ryby zatial neberú...

Dovolenka v Turecku bola fantastická, hneď po Thai asi najlepšia čo som zažil. Fakt odporúčam všetkým, tie služby
a atmosféra...proste paráda. Prázdniny sú za nami a musím priznať, že to celé opäť strašne rýchlo zbehlo a možno
je to ešte umocnené aj tým, že v júli som oslávil štyridsiatku...no čo už, ale zatiaľ sa na ten vek rozhodne necítim. Jedno pozitívum ale vnímam a to fakt, že v deň narodenín som prestal fajčiť..po 22 rokoch...A nefajčím.
Cez prázdniny som mal aj dosť veľa práce a skladal som aj muziku. Skomponoval som ďalšiu tému na zákazku
a v Discography si ju môžete vypočuť pod názvom A3TON. Dostal som aj pár veľmi pekných textov od Juraja Soviara
a postupne na nich pracujem. Čo sa týka rybačky, pri vode som dosť často, v podstate vždy keď mám nejaké voľno,
tak sa snažím byť na rybách. Na jednom súkromnom rybníku sa mi podaril aj krásny úlovok 110 cm Jeseter.
Pozrite si ho vo fotografiách. Uvidíme čo prinesie jeseň, ja sa dosť teším neviem síce načo, ale teším sa,
tak sa tešte so mnou. Držte sa..
A jeseň naozaj niečo priniesla...úplnou náhodou mi kamarát a úžasný grafik, ktorý stojí aj za obalom môjho CD Terminal free sound sprostredkoval stretnutie s mladou speváčkou. Hneď po prvej skúške u mňa v štúdiu bolo jasné, že to nebolo naše posledné stretnutie. BarBora – je naozaj skvelou speváčkou s výbornou angličtinou a veľmi citlivým prejavom. Do dnešného dňa máme hotové prvé štyri songy a pracujeme na ďalších. Mimochodom uvidíte ju aj v súťaži Hlas Česko-slovenska tak držte palce. A mimochodom prajem vám všetkým krásne Vianoce a všetko len to najlepšie v roku 2012.

2012 >
Hneď so začiatkom roka prišla zaujímavá správa, jedna moja skladba sa zapáčila v TV Markiza a vyzerá to tak, že by mohlo ísť o novú titulnú skladbu v seriály Ordinácia v Ružovej záhrade. Momentálne sa rokuje, ktorá speváčka by ju mohla spievať. V hre je pár známych mien tak uvidíme koho nakoniec televízia vyberie. Skladba sa volá Nevzdávaj to a otextoval ju Juraj Soviar.
No ako to už býva, nič nejde úplne hladko a ideálne. Skladba ostala zatiaľ nenaspievaná a keďže mám na ňu skvelé referencie, určite nezapadne prachom a nechávam ju pre BarBoru. Dabing sa pekne rozbehol, BarBora je novou hudobnou inšpiráciou, ešte keby sa viac rozbehli aj moderovačky som happy man, ale to som aj tak...a idem
konečne na lyže. Tak všetko dobré a užívajte sneh!

No tak naposledy som tu písal o snehu a už je leto v plnej prevádzke..neskutočne to letí. V našom biznise sa veľmi veľa vecí zmenilo, ale nebudem vás tým otravovať, no dobré už asi naozaj bolo.. Dosť ma mrzí, že nevyšiel Koncert pre Krásnu Hôrku ani na druhý krát, ale ani sa veľmi nečudujem... a nie som sám. S Mufuzou sme začiatkom mája odohrali priateľské hokejové stretnutie v Moskve, bol to neskutočný zážitok, veď za súperov nastúpili mená ako
Alexej Jašin, Glenn Anderson, za našich okrem Mufuzy v našich dresoch aj Miro Hlinka, Janko Pardavý,
Braňo Jánoš, Ľubo Sekeráš, či Marián Smerčiak. Zápas sa hral na štadióne Spartaka Moskva v Sokolnikoch a zažil sme aj polnočnú návštevu Červeného námestia... viď foto. Žiaľ nevyšla mi jedna spolupráca s istou speváčkou
na mojej skladbe, ktorá už bola komplet zmixovaná aj zmastrovaná a prichystaná do rádií. Žasnem ako si ľudia neuvedomujú, kde je sever a že existuje aj slušnosť a profesionalita... asi som už stará škola, ale mne to nevadí...Teším sa na leto rybačku, Mufuzu, dovolenku a hlavne na vás...určite sa niekde stretneme...
napríklad 17.júna na akcii, ktorú moderujem s Jankou Hospodárovou vo Vlčkovciach..tak pekné leto.

4.augusta som moderoval celkom peknú akciu Ahoj Peťo ! Bolo to privítanie nášho zeleného zlatíčka Petra Sagana
na Hlavnom námestí v Bratislave a v prenose ju prenášala aj televízia TA3. Na to, že tam bolo 35 stupňov, bol
som príjemne prekvapený slušnou účasťou a hlavne dobrou náladou jeho fanúšikov. Toto leto bolo naozaj horúce,
aj keď pracovne dosť uhorkové..Ale už je tu jeseň a ja som si na akcii Mufuza v Pohořeliciach pri Brne dosť
nepríjemne zranil na futbale nohu, keď mi na ňu doslova spadol protihráč. Odniesol si to pravý členok, tak som si
od športu na viac ako mesiac oddýchol..hrozná bolesť a mesiac som kríval, ale už je to lepšie. V mojej reklamnej
firme som urobil niekoľko nových spotov pre klientov, kde som kompletne robil hudbu, obraz aj zvuk v mojom
štúdiu. Spoty sa dajú vidieť na stránke Promocreative. A pribudol do štúdia ďalší počítač na TV grafiku, takže som
bol nútený trochu prerobiť štúdio. O pár dní ma môžete vidieť aj seriály Dr. Ludský, alebo Dokonalý ? To je jedno,
som rád každej novej role, bodaj by ich bolo viac.... Musím vám naozaj poďakovať za vaše otázky a prosby na
Facebooku ohľadne môjho návratu do rádia, ale žiaľ s tým ja momentálne nič nenarobím...Tak možno sa uvidíme
na nejakom vianočnom večierku, ak budete mať záujem o moje moderovanie ozvite sa. Ďakujem za vašu podporu
a ak budem mať opäť niečo zaujímavé, dočítate sa to na tomto webe. Á-HOJTE !

2013 >
Koncom februára sme poslali do slovenského éteru novú skladbu Patricie Vittek - Krátke dni. Niektoré
rádia ju hrajú a teším sa, že boduje aj v niektorých hitparádach. Vypočuť si ju môžete aj na tejto stránke
v sekcii Discography, btw. zavesená je aj s textom na youtube. V máji a v júni ma čaká roadshow
pre Oriflame, tak opäť pochodím s mikrofónom pár slovenských miest, ak budete mať čas, zastavte
sa....Presné termíny sú v sekcii News. No a v máji začíname opäť dabovať kreslené Ninja korytnačky.
Čaká nás 70 dielov, tak bude zábava...Kebyže sa nevidíme, tak pekné leto..lebo jar nebola..

Aj leto už je za nami.. tak sa opäť ozývam, lebo naozaj to bolo horúce leto pekne oddychové, takže
momentálne sa snažím pracovne naštartovať a robiť toho čo najviac.. Koncom leta som začal točiť
seriál Díler.. neviem ako sa to bude ďalej vyvíjať, ale myslím, že fanúšikovia filmu Lóve si prídu na
svoje.. Okrem toho som dosť času trávil aj na rybách a pár úlovkov už mám zapísaných. Ináč dabing
a nejaké moderovačky. Dúfam, že príde aj niečo väčšie.

V októbri som si zahral v novom seriály TV Joj, pracovný názov je Vdova a budem tam hrať postavu
falšovateľa pasov Jana...pekne ma tam doobliekali.. aj brýlky budem mať.. Finišujeme na detskom
muzikály Kiki a Riki, kde píšem a aranžujem komplet muziku aj s pesničkami, dúfam, že sa nám to
podarí presadiť do divadla, myslí, že také niečo tu dlho nebolo a detská by sa určite potešili, tak držte palce..
No a záver roka sa blíži, takže vám prajem krásne Vianoce a všetko len to najlepšie v Novom
roku 2014. Ja budem mať Silvester pracovný, pretože moderujem v Jasnej v hotely Tri studničky.
Keď budem mať niečo zaujímavé dám vám vedieť. Držte sa.

2014 >
Silvester v Jasnej v hotely Tri studničky dopadol veľmi dobre. Oprášil som trochu ruštinu a angličtinu a myslím,
že zábava bola naozaj skvelá. Moderovanie takýchto akcií je vždy plné pozitívnej energie a mám rád takéto
moderovačky. Do nového roka som išiel s tým, že sa viac budem venovať mojej reklamnej firme Promocreative,
takže po rôznych peripetiách so živnosťou som ju nakoniec zrušil a už som iba s.r.o...Vyrobili sme novú reklamu
pre Hedelix a spolupracujeme s českou firmou Česká produkční na reklamnej kampani pre talianskeho klienta,
kde pripravujeme vonkajšiu reklamu v podobe citylightov a hypercubov v center Bratislavy. Máme rozrobenú
spoluprácu pre jedného zaujímavého klienta s výživovými doplnkami, tak chceme vymyslieť niečo fakt zaujímavé.
Okrem toho som stále v dabingu a moderujem akcie pre klientov, najnovšie chystáme veľký event v Prešovskom
divadle Amaro džives - Náš deň, pre rómsku komunitu, ktorý uvidíte 8. apríla na Dvojke v priamom prenose.
No a detské divadelné predstavenie Kiki a Riki s pesničkami je už odovzdané do jedného divadla,
tak som zvedavý či sa to zapáči a uzrie svetlo sveta...Držte nám palce.

Tak Amaro Džives-Náš deň live event, ktorý som moderoval na STV 2 dopadol celkom fajn. Môžete si ho pozrieť
v archíve: http://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive/6092?date=08.04.2014. Okrem toho sme rozbehli
spoluprácu v Piešťanoch na programe Zázračný oriešok, v úžasnom priestore Piešťanskej elektrárne, o ktorej
odo mňa budete ešte veľa počuť, pretože moja firma Promocreative tam rozbehla spoluprácu, kde sme dodali
kompletnú zvukovú aparatúru, pódia, projektor a pripravujeme dodanie svetiel, aby sme tento priestor dokázali
kompletne zastrešiť pre potreby klientov a pripravili skvelé eventy na vysokej úrovni. Okrem toho som do krátkeho
filmu o tomto priestore robil aj muziku. Aby ste si vedeli predstaviť o aký priestor ide, pozrite si tv šot: http://www.tvkarpaty.sk/spravy/kultura/zazracny-oriesok-otvoril-aj-brany-elektrarne-piestany-4995.php.
Viac sa dozviete na promocreative.sk. No a keďže začala rybárska sezóna, tak ak sa dá sedím na rybách a čítam....to je pre mňa najväčší relax. V polovici júna sa už tradične chystám na pár dni na Liptovskú Maru,
a teším sa na štvordňovú rybačku, grilovačku a hlavne pokoj...Počas leta budeme pripravovať otvorenie
Piešťanskej elektrárne, ktoré je naplánované na 4. septembra a bude to naozaj veľká akcia, pre V.I.P klientelu,
tak máme čo robiť...Užívajte si slnko, vodu a hlavne dobrú náladu a pozitívne myslenie...Pekné leto !

No.. povedzme si pravdu, leto tento rok ani veľmi nebolo..Za posledné tri roky si nepamätám takéto
upršané leto. Ale ja som mal dosť veľa voľna, tak som si ho celkom užil a keď sa dalo, hneď som bol
na rybách.. Úlovky nič-moc ..,ale ako rybár „intelektuál“ prečítal som opäť množstvo dobrých kníh.
Aspoň niečo.. No a od augusta som sa stal „hlasom“ Billa, zatiaľ neviem na aký dlhý čas.. tak som
urobil dosť veľa reklám, dúfam, že vám ešte neleziem v TV a rádiu na nervy, ale je to moja práca,
za ktorú som vďačný, lebo účty nepočkajú.. Otvorenie Piešťanskej elektrárne sa napokon preložilo
na 9.9, ale event to bol parádny.. teším sa z toho a dúfam, že si moju firmu Promocreative niekto všimol,
lebo sme si to naozaj zaslúžili a tvrdo odmakali. Viac môžete vidieť na www.promocreative.sk. A ide
sa ďalej.. Vraj nás čaká tuhá zima, tak som objednal nové zimne gumy.. Tento rok by som si rád aj
zalyžoval, ale to je hádam ešte ďaleko. Tak hlavu hore a myslite na niečo pekné. Ozvem sa !

2015 >
No pozerám, že som tu nebol dosť dlho, nič neprihodil a to sa pritom toho prihodilo dosť veľa. Vianoce
a Nový rok zámerne preskočím, lebo o obžerstve a hektolitroch vína sa mi nechce písať..Nový rok začal
celkom zhurta, pretože sme pripravovali štvrťročný plán pre Elektrárňu Piešťany a naplánovali sme si
toho pre vás kopec, tak dúfam, že vás naše akcie, eventy, koncerty, ale aj divadlá a divadielka potešia
a prídete v čo najväčšom počte. Všetko sa dozviete na našej novej stránke:
www.elektrarnapiestany-zse.sk. Koncom januára sme boli partia chalanov z Mufuzy lyžovať v Jasnej.
Parádne sme si zalyžovali, bola to naozaj super lyžovačka aspoň čo si pamätám..Lyže som tento rok
obul aj v Oščadnici a okrem toho, že sme tam cestovali v ten inkriminovaný piatok, keď bola tá
najväčšia kalamita, takmer osem hodín, opäť to bola skvelá lyžovačka. No a urobil som si radosť
a trošku zainvestoval do môjho štúdia, kde pribudlo jedno PC delo a pár nových virtuálnych synťákov,
krabičiek a nová zvuková karta aj so štúdiovým mikrofónom. Minulý rok som sa viac venoval svojej firme
a dúfam, že sa bude dariť aj tento rok. Budem sa však snažiť robiť aj umelecké veci, takže dabingy,
moderovačky, herectvo ani muziku na klinec ešte nevešiam..A ešte jedna novinka.
Od 2. januára som začal poctivo trénovať thajský box, tak sa majte predo mnou na pozore...:-)
Držte sa a ďakujem za priazeň.

No vyzerá to tak, že naše muzikálové dielko Kiki a Riki uzrie svetlo sveta... Skladby naspievali mladý herci
Peter Makranský a Kubo Ružička a okrem CD, na ktorom bude 6 pesničiek a 6 karaoke verzií, vydáme aj knihu
s celým príbehom, ilustráciami a tak isto aj textami pesničiek. Dúfam, že všetko dobre dopadne a decká
sa budú tešiť...Ja som medzičasom pre Elektrárňu Piešťany organizoval koncerty Petra Cmorika, Katarzie,
Roba Opatovského a do konca roka nás ešte čakajú Korben Dallas, Peter Lipa s Milanom Lasicom,
Para+ Bez ladu a skladu, dohadujem ešte Paľa Hammela a chystáme aj adventný vianočný koncert.
Od scenáristu Kiki a Riki Ivana Vanáka prišlo info, že píše pokračovanie príbehu o kohútikoch, tak sa teším
na prácu na nových pesničkách. O chvíľu začne aj rybárska sezóna, tak musím kúpiť lístok aj povolenku
a naplánujem aj každoročnú 4 - dňovku na Liptovskej Mare, aj keď asi o čosi neskôr ako každý rok,
pretože začiatkom júna ideme na desať dní s Mufuzov na majstrovstvá sveta umelcov do Moskvy...
Užívajte život..!

Moskva a majstrovstvá sveta umelcov vo futbale bola parádna 10-dňová úžasná party plná dobrej nálady
a smiechu s ľuďmi, ktorých mám rád a vážim si ich ako umelcov a kamarátov. Vo futbale sme síce nevynikli,
ale získali sme cenu Grand prix, za najlepší umelecký program na šampionáte a to hovorí za všetko.
Som rád, že som tam bol a priložil ruku k dielu. Fun rádio oslávilo tento rok 25 rokov svojho vysielania
a ja som bol medzi pozvanými speakrami priamo vo vysielaní, tak som rád, že si na mňa spomenuli
a ja som sa opäť mohol prihovoriť poslucháčom v rádiu, kde prakticky odštartovala moja moderátorská kariéra.
Ďakujem bolo to super. Tak ako každý rok aj tieto prázdniny som si užil rybačku na Liptovskej Mare.
Bol to skvelý relax, čítanie kníh a rybolov, aj keď tento rok to boli dosť malé úlovky, ale nevadí,
všetko som to pustil naspäť a dúfam, že do roka dorastú. Na prelome júla a augusta sme boli na rodinnej
dovolenke v Turecku a musím povedať, že to bola asi najlepšia dovolenka, čo som za posledné roky zažil.
Proste to ty Turci vedia robiť na celej čiare. Klobúk dole. V Elektrárni Piešťany už zarezávame na plnej čiare
a ja sa teším na koncert Petra Lipu a Milana Lasicu v rámci našich prvých narodenín 12.9. Okrem toho moja firma
Promocreative, bude každý piatok od 4. septembra pripravovať Oldies party every friday na Loď cafe,
na petržalskej strane Dunaja, takže prípravy sú v plnom prúde a ja som rád, že sa stretnem opäť
na pódiu s mojimi bývalými kolegami z rádia. Dúfam, že budeme mať vždy plno a konečne sa aj naša
generácia bude mať kde zabaviť. Tak zatiaľ...

Tak Oldies party Every Friday nemali dlhé trvanie..Jednoducho človek mieni a diletanti menia...
tak sme to po mesiaci zabalili, lebo to naozaj nemalo význam, také klacky pod nohy som už dlho nezažil,
ak niekedy vôbec..nevadí. Poučenie však zostalo a to je niekedy tiež veľmi poučné do ďalšieho života.
Som rád, že sa nám darí na iných poliach a konečne po troch rokoch sa nám podarilo vydať knihu + CD:
Ako Kiki a Riki páva zachránili. Naozaj jednu veľmi pekne napísanú a ilustrovanú knihu pre deti od 3-7 rokov,
ku ktorej som napísal pesničky a už dnes môžem konštatovať, že sa to deckám páči a v januári chystáme
ďalšiu dotlač. Okrem toho sme prevádzkovali na Vianočných trhoch stánok Mufuza, kde sa vystriedalo pri varení vína, predaji a hlavne dobrej zábave množstvo známych tvári tohto nášho umelecko-futbalového mužstva.
Od budúceho roka pokračuje moja spolupráca s Elektrárňou Piešťany, kde chystáme opäť množstvo koncertov,
divadielok a eventov. Tak krásne Vianoce a všetko len to najlepšie v roku 2016. Držte sa.

2016 >
Ten čas neskutočne letí...,že krásne Vianoce..! To som tu fakt pol roka nič nenapísal..? No asi nie..:-).
Tak aspoň môžem bilancovať, čo všetko sa udialo..V polovici januára sme boli už na tradičnej lyžovačke v Jasnej.
Pár chalanov z Mufuzy, to je vždy skvelá zábava a celkovo aj lyžovačka. V Jasnej som bol aj na začiatku februára, tento krát s rodinkou a myslím, že tento rok sme si výborne zalyžovali. K tomu nejaké eventy, rozprávka a koncert fantastickej saxofonistky Muriel Grossmann, ktorý sme robili v Elektrárni Piešťany, takže celkom úspešný štart do Nového roka. Vo februári sme robili koncert Berkyho Mrenicu, čo bol naozaj zážitok. Marec bol celkovo pokojný
a v apríli sa nám rozbehlo viacero veľkých eventov, takže sme sa naozaj nenudili. V máji sa konečne začalo skúšať predstavenie Ako Kiki a Riki páva zachránili a pripravili sme majáles a koncert Fat Jazz band. Ja som bol v Košiciach točiť pre STV stretnutie zlatobráncov do programu Fetiše socializmu..:-). 1.júna mali Kiki a Riki premiéru a už sa odohralo aj zopár repríz. Je to naozaj skvelé predstavenie pre deti, ale aj rodičov a začínajú sa nám plniť kalendáre, tak nás to teší. Ináč promo video z vystúpenia nájdete na mojej firemnej stránke www.promocreative.sk.
V polovici júna sme hrali s Mufuzou v Kvačanoch, čo bola veľmi vydarená akcia, kde si koncert
odohrali aj Kiki a Riki. Moderoval som aj peknú akciu Ružinovská promenáda, kde som mal opäť
pred sebou pár tisíc ľudí..mám to rád..:-).
V júni sme robili v elektrárni prvú svadbu a dopadlo to super. No a sú tu prázdniny. Tento rok budeme asi iba
na Slovensku, ale možno ešte motyka vystrelí..V auguste ešte robím jednu svadbu a ostatné aktivity
a moderovania mám naplánované až na september, ale to sa stále mení. Takže asi toľko priatelia,
Užívajte slnko, vodu, vzduch a ja sa opäť ozvem. A bďěte..všude se krade..:-).

Záver roka 2016 bol naozaj dosť hektický, vzhľadom k tomu, že roboty sa dosť nakopilo..Hrali sme niekoľko
krát predstavenie Ako Kiki a Riki páva zachránili a som rád, že všade bol úspech a spokojnosť aj od divákov,
aj od klientov, keďže si nás najímali aj na súkromné a Vianočné akcie. V decembri som robil niekoľko
Vianočných večierkov a v štúdiu aj pár hudobných podkladov pre klienta, tak som sa vyzabával. V januári
ideme na tradičnú Mufuzácku lyžovačku do Jasnej, dokonca dva krát po sebe, tak sa tešíme a samozrejme
chystám niekoľko nových veci v roku 2017. Vyzerá to na pokračovanie príbehu dvoch bratov kohútikov.
Takže Kiki a Riki chystajú druhý diel. O čom to bude, tak to neprezradím, ale keď všetko dobré pôjde,
tak na Vianoce bude aj druhý diel. Zatiaľ aspoň toľko, o ďalších mojich aktivitách vás budem informovať.
Veľa šťastia..

2017 >
Bože fuckt to letí..pol roka som sem nič nedal. Možno to zase nestálo až tak za to, ale veľa vecí sa udialo,
ani neviem kde začať. Tak aspoň to podstatné. Ohlásili sme so speváčkou Martinou Ostatníkovou
comeback skupiny LOBBY, v pôvodnej zostave s novými pesničkami a tak... Lenže ostatní chalani pokračovať
nechceli, pretože majú iné priority, prácu, rodiny..Takže do toho nešli. My sme však s Martinou pokračovať
chceli a robili sme na tom niekoľko mesiacov, nové pesničky, nový koncertný LIVE ! program a všetko
čo s tým súvisí..proste robota jak na kostole, bežne do druhej v noci. Potom ale prišla požiadavka od chalanov,
aby sme nepoužívali názov LOBBY. No dobre, tak ak niekomu na tom až tak záleží - nech sa páči...
Tým pádom sme urobili úplne novú kapelu THREE M, s novým členom Martinom Kahanom ( klávesy ),
ktorého som zohnal cez inzerát na Facebooku a ktorý pred tým hral v kapele P.S. A keďže sme zistili,
že všetci traja máme mená so začiatočným písmenom M, tak sme sa nazvali jednoducho THREE M..:-)
Po anglicky, pretože naše skladby sú v angličtine. V polovici júna sme dali do obehu náš prvý singel
ALL I KNOW. Tu si ho môžete vypočuť:
THREE M - ALL I KNOW <mp3>
Okrem kapely THREE M, ktorá ma momentálne dosť baví, ale aj zamestnáva, nezabúdam ani na naše decká
a Kiki a Riki idú naplno aj počas prázdnin. No a od septembra chystám novú show Vtipnejší vyhráva s legendami
slovenského humoru Oldom Hlaváčkom a Mariánom Labudom a ich synmi Ičom Hlaváčkom a Majkom Labudom
+ hudobným hosťom. Ja to budem celé moderovať a zastrešovať ako Promocreative s.r.o. Takže momentálne
prebieha ponukové konanie pre všetky kulturáky a zaujímavé priestory na Slovensku. Dúfam, že sa uvidíme...
Takáto práca ma momentálne zamestnáva. Niekto si povie..no je tam toho..ale ja viem svoje...
Prajem vám krásne, slnečné a radostné leto. Ozvem sa.

2018 >
Tak sa opäť po čase ozývam... ako iste viete, zo show Vtipnejší vyhráva nakoniec nebolo nič... je mi to ľúto
maestro Marián Labuda st., odišli ste príliš, navždy budete v mojom srdci a na najvyššom levely majstrovského
 herectva. Musel som sa v živote aj v práci posunúť niekam ďalej. THREE M skončilo skôr ako vlastne začalo,
pretože Martina naozaj nestíhala a bola viac vyťažená ako sa čakalo... Aj to sa stáva. Začal som ako firma
pracovať pre skvelé projekty Rozprávkoland na Slovensku, v Čechách Pohádkoland, Operný festival Nabucco
na hrade v BA a tak isto aj v Prahe a dúfam, že toho bude aj viac. Čaká ma pracovné leto so super projektami,
ktoré dúfam, že budú úspešné a odštartujeme s nimi niečo čo tu urobí ľudí šťastnými na dlhé obdobie...
držme si palce... Toto leto bude super...